כתובתינו
אוסישקין 52, תל אביב
טל׳ 052-203-0544
tzuk@tzuklaw.com

 

שעות פעילות
ראשון - חמישי: 19:00 - 09:00

דיני עבודה

מחלקת דיני העבודה במשרדנו היא מהמגוונות שקיימות ומשלבת בתוכה ניסיון עשיר בליווי וייעוץ של לקוחות מסחריים, פרטיים וציבוריים כאחד.

משרדנו מלווה את לקוחותיו בתחום דיני העבודה בכל התחומים וההיבטים הנדרשים, החל משלב ההתוויה של המשאב האנושי הדרוש ללקוח וכלה בשלב גיוס העובדים וניהולם הכולל עריכת הסכמי העסקה מגוונים, בניית תוכניות תמריצים ובונוסים, החלת דיני התחרות בהסכמי ההעסקה, מניעת הטרדה מינית והעסקה פוגענית, מינויים והסדרים, החלת דיני הפרטיות במקום העבודה, ליווי בהתארגנויות ראשונות ובמשפט הקיבוצי והסכסוכים הנובעים ממנו וכן ליווי בהליכי סיום העסקה.

בנוסף, משרדנו מספק ללקוחותיו פתרונות ושירותים אל מול רשויות המדינה והגופים הרגולטוריים השונים, לרבות לעניין גיוס מומחים ועובדים זרים והסדרת מעמדם החוקי בישראל.

כמו כן, מתמחה משרדנו בייצוג גופים ציבוריים ורשויות מקומיות, ומלווה את לקוחותיו בניהול מו״מ קיבוצי, סכסוכים קיבוציים, בערכאות השיפוטיות המיוחדות למשמעת עובדי מדינה ורשויות מקומיות (הן מצד המעסיקים והן מצד עובדים), ובעל ידע והיכרות נרחבת בכל הקשור לעבודה אל מול רשויות המדינה, ביניהן משרד האוצר ומשרד הפנים, כמו גם השלטון המקומי למתן מענה ופתרונות הולמים ללקוחותיו.

מלבד זאת, משרדנו מייצג עובדים בכל סוגיה שהיא אל מול מעסיקיהם, כמו גם נותני שירותים ופרילנסרים במטרה לסייע להם לעמוד על זכויותיהם ולממשן.

משרדנו מייצג את לקוחותיו המגוונים בכל סוגי ההליכים המשפטיים בערכאות המשפטיות השונות, תוך היכרות מקיפה ומלאה של הערכאות השיפוטיות הייחודיות הקשורות בתחום דיני העבודה.

דילוג לתוכן